На етапі Кубку світу у Бельгії українські шаблістки фінішували на сьомому місці

У чвертьфіналі українки поступилися команді Італії

Збірна України з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Юлії Бакастової й Олени Прокуди завершила виступ на сьомому місці на етапі Кубку світу у бельгійському Сінт-Нікласі.

В 1/8 фіналу українські шаблістки розібралися з Мексикою, завершивши поєдинок з рахунком 45:30.

Однак далі українки не впоралися з майбутніми переможницями турніру – італійками, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

У цьому бою, у якому Харлан протистояла Росселлі Грегоріо, українці вдалося нанести 10 ударів проти п'яти від суперниці.

За рахунку 43:43 лідер збірної України пропустила два удари поспіль і впустила перемогу над Італією.

Далі українські шаблістки боролися за 5-9 місця. Спочатку наші фехтувальниці поступилися США (42:45), але опісля змогли реабілітуватися у поєдинку з іспанками (45:38).

Таким чином, команда України фінішувала на сьомій сходинці у підсумковій класифікації.

Нагадаємо, в індивідуальних змаганнях Ольга Харлан стала переможницею етапу Кубку світу у Бельгії.