Український плавець завоював два "золота" на престижному турнірі в Монте-Карло і встановив рекорд України

Український плавець  завоював два

Наш співвітчизник вдало виступив на першому етапі престижної серії «Маре Нострум»

Український плавець Андрій Говоров завоював дві золоті медалі на першому етапі престижної серії «Маре Нострум» в Монте-Карло. Обидва рази наш співвітчизник перемагав з рекордом.

На дистанції 50 метрів батерфляєм Андрій показав час 23.17 і встановив найкращий результат в історії змагань. 50-метрівку вільним стилем українець подолав за 21.62, встановивши новий рекорд України.

Нагадаємо, що Андрій Говоров є чинним чемпіоном Європи на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Наступний етап серії «Маре Нострум» пройде у французькому Кані-ан-Руссийон з 8 по 9 червня.