«Шахтар» здобув п'яту перемогу у Лізі Європи

Донецький «Шахтар» в рамках 5 туру Ліги Європи розібрався з «Коньяспором» на «Арені Львів» - 4:0

У Львові завршился матч 5-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому «Шахтар» розгромив турецький «Коньяспор» з рахунком 4:0.

Гірники впевнено провели матч. Вперше гірники реалізували свою перевагу вже на 10-й хвилині, коли гол у свої ворота забив гравець «Коньяспора» Абдюлкерім Бардакджи . Бернард навісив справа, воротар пішов на м'яч, але Бардакджи випередив його і підставив груди - м'яч влетів у порожні ворота.

А на 36-й хвилині бразилець Дентіньо подвоїв рахунок. У другому таймі на 66-й хвилині відзначився Едуардо Да Сілва.

А на 74-й хвилині удар Бернарда підбив підсумок цього матчу. Борячук зі своєї половини віддав пас на хід, Бернард стартував від центральної лінії, втік один на один і технічно перекинув вийшов з воріт голкіпера.

Таким чином, «гірники» набрали 15 очок і продовжують йти без втрат у груповому турнірі Ліги Європи.

Місце у плей-офф турніру - 1/16 фіналу, гірники забронювали собі ще за підсумками попереднього туру змагань.