Українки програли чинним чемпіонкам світу в першому матчі відбору на Євро-2018

Збірна України програла Норвегії в першому матчі відбору на чемпіонат Європи-2018.

Підопічні Бориса Чижова не змогли нав'язати боротьбу чинним чемпіонкам континенту й усього світу на їх майданчику і поступилися з різницею в 13 очок - 22:35.

Фаворитки поєдинку відразу захопили ініціативу, ні разу не дозволивши нашій команді вийти вперед і навіть зрівняти рахунок.

Пішовши на перерву з відривом +6, норвежки змогли довести його до більш вагомого в другому таймі.

У другому матчі нашої групи боротьба вийшла більш наполегливою.

Збірна Хорватії зуміла втримати перевагу в матчі зі Швейцарією - 32:28.

Наступний матч в рамках відбору на чемпіонат Європи Україна проведе 1 жовтня в Сумах.

Суперником команди Чижова стане Хорватія.

За регламентом відбору, путівки на континентальну першість, яке пройде у Франції, отримають перші дві команди з семи квартетів.

Також на Євро потраплять два кращих колективи, які посіли третє місце (при цьому матчі з останньою командою враховуватися не будуть).

Нагадаємо, що в 2016 році збірна України вперше в історії не потрапила на чемпіонат Європи.

Також влітку наші дівчата не змогли пробитися на мундіаль, поступившись у стикових матчах Іспанії.