Ігор Лонський та Ірина Пустовойт

Ірина Пустовойт та Ігор Лонський отримали свої нагороди

Європейська легкоатлетична асоціація (ЕА) відзначила найкращих тренерів року. Усього нагороди у 2017-му отримали 40 тренерів з 25 національних федерацій.

До цього числа потрапили і двоє українців: Ірина Пустовойт та Ігор Лонський, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

У 2017-му учениця Пустовойт Юлія Левченко виграла срібну медаль чемпіонату світу, бронзову чемпіонату Європи у приміщенні та перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи. А Ірина Геращенко зуміла стати срібним призером молодіжного чемпіонату Європи та Всесвітньої Універсіади.

Учень Лонського Владислав Мазур став переможцем молодіжного чемпіонату Європи зі стрибків у довжину, а Віктор Лонський виграв там бронзову медаль зі стрибків у висоту.

Також успішно виступив і ще один учень Лонського стрибун у висоту Дмитро Нікітін. Після травм він зумів відібратися на юніорський чемпіонат Європи та повернутися звідти зі срібною медаллю.

Нагадаємо, українку Левченко визнали найкращою молодою легкоатлеткою Європи.

А українському журналісту посмертно присвоєно відзнаку за розвиток легкої атлетики у Європі.