Українські рапіристи стали шостими на чемпіонаті Європи

У чвертьфіналі українці поступилися росіянам

Збірна України з фехтування на рапірах у складі Ростислава Герцика, Андрія Погребняка, Дмитра Чучукала та Клода Юнес стала шостою на чемпіонаті Європи у Нові-Сад (Сербія).

Про ці повідомляє офіційний сайт національної Федерації фехтування України.

В 1/8 фіналу українські рапіристи впевнено перемогли шведів (45:14).

Але після цього вони не впоралися з майбутніми володарями золота турніру – росіянами (31:45).

У боротьбі за 5-8 місця наші фехтувальники спочатку виграли у білорусів (45:26), а у бою за п’яту позицію підсумкового заліку поступилися німцям (38:45).

Нагадаємо, жіноча збірна України шаблісток виборола срібло на чемпіонаті Європи з фехтування.

Перед тим українські фехтувальники Стаценко та Кривицька зупинилися за крок від нагород.

Водночас, Ольга Харлан не зуміла стати восьмиразовою чемпіонкою Європи з фехтування.

Зауважимо, що це друга медаль для України на турнірі, адже раніше Нікішин став бронзовим призером.