Звєрєв вийшов у півфінал Підсумкового турніру АТР і зіграє з Федерером

Олександр Звєрєв

Олександр Звєрєв займає друге місце в квартеті Куертена за підсумками групового етапу

Тенісист з Німеччини Олександр Звєрєв вийшов у півфінал Підсумкового турніру АТР, який проходить в Лондоні. У зустрічі третього туру в групі Густаво Куертена Звєрєв в двох партіях обіграв американця Джона Існера з рахунком 7:6 (7:5), 6:3.

Матч тривав 1 годину 21 хвилину. Звєрєв 18 раз подав навиліт, допустив 2 подвійні помилки і реалізував один брейк-пойнт. На рахунку Існера 10 ейсів, одна помилка на подачі і один нереалізований брейк-пойнт.

Звєрєв вийшов у плей-офф з другого місця в групі, так як навіть у разі поразки від хорвата Марина Чилича, серб Новак Джокович обійде Звєрєва за рахунок особистої перемоги.

Варто зазначити, що хорват вже втратив шанси на вихід в плей-офф, як і Існер.

Таким чином відомі обидві півфінальні пари Федерер - Звєрєв і Джокович - Андерсон.