Росія втратила перевагу в артилерії на полі бою – заступник Резнікова

Росія втратила перевагу в артилерії на полі бою – заступник Резнікова
Одна гармата 155 калібру замінює як мінімум 3-4 гармати 152 калібру
фото ілюстративне

На початку повномасштабного вторгнення Україна дуже поступалась РФ у кількості артилерії та боєприпасів

Ширше застосування Силами оборони артилерії 155-го калібру призвело до того, що Росія втратила перевагу в артилерії на полі бою. Про це повідомив заступник міністра оборони Володимир Гаврилов, передає «Укрінформ».

«Коли ми почали збільшувати кількість стволів 155 калібру шляхом матеріально-технічної допомоги, фактично кожні 100 стволів – це те ж саме що 300-400 стволів 152 калібру. І фактично ми на сьогодні збалансовані з російською артилерією за рахунок кращої якості нашої артилерії, більш точної, більш надійної, більш сучасної. І цей баланс є дуже стратегічно важливим. Росія втратила перевагу в артилерії, як вона починала цю війну, хоча має більше стволів, зі складів щось добирають, але перспектив у них на цьому фактично дуже мало», – зазначив Гаврилов.

Заступник міністра нагадав, що на початку повномасштабного вторгнення Україна дуже поступалась РФ у кількості артилерії та боєприпасів, тому через кілька тижнів після початку війни почала думати про поступовий перехід до нових систем калібру 155 мм.

«Якщо по нормативах радянських, то для того, щоб вразити один об’єкт калібром 152 мм ти маєш витратити від 9 до 12 боєприпасів, то по нормативах 155 калібру – максимум три. Від цього виходить, що одна гармата 155 калібру замінює як мінімум 3-4 гармати 152 калібру», – пояснив він.

Нагадаємо, триває 544-а доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави. Протягом доби ворог завдав два ракетних та понад 30 авіаційних ударів, здійснив 35 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: