Кабмін готується до підвищення тарифу на електроенергію – нардеп

Кабмін готується до підвищення тарифу на електроенергію – нардеп
Ціна на електроенергію для населення може збільшитись до 3,5-4 грн/кВт-год
фото з відкритих джерел

За прогнозом нардепа, тариф на електроенергію може зрости вже на початку літа

Кабінет міністрів розглядає можливість підвищення ціни на електроенергію для населення з 2,64 до 3,5-4 грн/кВт-год. Про це повідомив перший заступник голови парламентського комітету з питань енергетики Олексій Кучеренко в ефірі «Новини.LIVE».

«Уряд реально готує підвищення ціни на електроенергію для населення. Мій прогноз, що це відбудеться з першого червня. Я знаю, що обговорюється ціна в діапазоні 3,5-4 грн. Тобто приблизно у півтора раза», – сказав він.

За словами нардепа, ще триватимуть дискусії з урядом, аби він показав розрахунки нового тарифу на електроенергію.

Як повідомлялося, складна ситуація в енергетиці, яка виникла внаслідок масованих ударів по енергосистемі, вимагає перегляду тарифу на електроенергію для побутових споживачів.

Нагадаємо, «Укренерго» запровадило аварійні відключення світла для бізнесу. Якщо дефіцит в енергосистемі зростатиме – аварійні відключення введуть й для побутових споживачів.

Як повідомлялося, щоб відновити пошкоджену внаслідок масованих обстрілів енергосистему потрібно залучити допомогу від міжнародних донорів та переглянути тариф на електроенергію для населення.

До слова, кияни мають загальний борг перед постачальниками електроенергії у розмірі понад 450 млн грн.

Кабінет міністрів збільшив субсидії на електроенергію для жителів Харківської області, яка постраждала від російських обстрілів.

Читайте також: Підвищення цін на електроенергію невідворотне. Експертка дала прогноз

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Чоловіки стоять у черзі до ТЦК Солом’янського району Києва
Нардеп пояснив, чому сформувалися черги до ТЦК (відео)
Аграрії закликали Кабмін продовжити дію чинної моделі бронювання: робітники йдуть з «прозорих» компаній
Аграрії просять Кабмін продовжити чинну модель бронювання військовозобов’язаних
Польські фермери розблокували усі пункти пропуску на кордоні з Україною
Стало відомо, скільки коштів принесло Україні розблокування кордону з Польщею
Голова райдержадміністрації збив натовп людей, розвідка знищила гелікоптер РФ. Головне за 26 квітня
Голова райдержадміністрації збив натовп людей, розвідка знищила гелікоптер РФ. Головне за 26 квітня
Міністр енергетики запевняє, що тотального блекауту в Україні не буде
Атаки на енергооб'єкти продовжаться: Міненерго оцінило можливість блекауту
Україна навряд пройде піки споживання в липні-серпні та взимку без обмежень
Відключення світла в Україні будуть уже влітку: експерт озвучив невтішний прогноз
Жодних обіцянок щодо демобілізації бути не може доти, доки достеменно невідомо, наскільки армія забезпечена особовим складом
Нардеп пояснив, чому Рада не розглядає питання демобілізації
Енергетичні компанії також нарікають на труднощі із забезпеченням електроенергією компаній, що підтримують чат-ботів, таких як ChatGPT
Штучний інтелект споживає забагато електроенергії. І це стало проблемою для американських компаній
У залі пленарних засідань до кінця роботи залишалося 30 депутатів
Депутати розглянули 4294 правки до законопроєкту про мобілізацію