Протести в Києві: нардеп Барна розповів про напад активістів під Радою

Протести в Києві: нардеп Барна розповів про напад активістів під Радою
Олег Барна

Олег Барна обурився, що у нього «навіть не запитали, хто він і яку позицію підтримує»

Народний депутат від фракції Блок Петра Порошенка Олег Барна заявив, що в ході зіткнень під будівлею Верховної Ради, коли на нього напали активісти, у нардепа навіть не запитали, хто він і яку позицію підтримує.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу «112 Україна»

«Порядна людина не може собі дозволити безпрецедентно, без питань, не з'ясувавши особу, яка в неї позиція щодо тих чи інших законів. Навіть не запитали про це, відразу (напали, - ред.)», - сказав він.

У вівторок ввечері під Радою сталися нові сутички між активістами та силовиками.

Для охорони резиденція Порошенка залучили військову техніку та силовиків

Як повідомляв «Главком», на перетині вулиць Грушевського і Садової сталися сутички між учасниками акції протесту і правоохоронцями.

Після цього учасники акції протесту почали встановлювати намети біля будівлі Верховної Ради.

Генпрокурор Юрій Луценко запевнив, що «ніякого зносу наметів у Києві не буде».

Масові протести, які майже місяць готували «Рух нових сил», «Самопоміч», «Громадянська позиція», «Свобода», «Національний корпус», «Громадський контроль», «Демальянс», Автомайдан, громадські організації «Чесно», «Реанімаційний пакет реформ» та інші, виявилися не таким вже й масовими.

За попередніми оцінками, на вулиці вийшло не більше 5 тисяч осіб, в той час як правоохоронців, візуально здавалось, було десь стільки ж – влада аж занадто перестрахувалася.

В урядовий квартал з самого ранку пройти можна було тільки через рамки металошукачів, а ближче до початку засідання Ради її оточили колони Нацгвардії і поліції, бо серед організаторів протесту лунали ідеї блокувати або навіть штурмувати парламент, якщо їхні три вимоги не будуть виконані.

Нагадаємо, учасники акції вимагають внести до порядку денного ВР три питання – скасування депутатської недоторканості, створення Антикорупційного суду та зміни виборчого законодавства (пропорційна система з відкритими списками).

Читайте також матеріал «Главкома»: Майдан-3. Репетиція чи імітація?

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: