Суд відклав обрання запобіжного заходу для Бубенчика

Суд відклав обрання запобіжного заходу для Бубенчика
Іван Бубенчик у суді
Фото: Радіо Свобода

Суддя оголосив перерву без визначеного терміну для розгляду клопотання

Печерський районний суд Києва відклав на невизначений термін обрання запобіжного заходу для активіста Майдану Івана Бубенчика, якого підозрюють у вбивстві двох правоохоронців 20 лютого 2014 року.

Як повідомляє «Громадське радіо», про відстрочення попросив адвокат.

За його словами, йому не вистачило часу для ознайомлення з матеріалами справи. Прокурор натомість вважав, що трьох годин достатньо, щоб ознайомитися з п’яти аркушами клопотання.

Суддя оголосив перерву без визначеного терміну для розгляду клопотання. Адвокат також завив відвід слідчому судді.

«Біля будівлі суду зібралися десятки представників «Національних дружин» та активістів. На вході до суду чергує наряд поліції. На засіданні присутні нардепи Семен Семенченко та Єгор Соболєв», - пише видання.

do

Підтримати Бубенчика також прийшов керівник громадської організації «Добровольчий рух ОУН» Микола Коханівський. Він сказав, що довго не зможе бути на засіданні, бо з 22:00 він під домашнім арештом.

Напередодні нардеп Парасюк заявив, що хоче взяти на поруки Бубенчика.

Також прокурор ГПУ зазначив, що до Бубенчика не можна застосувати закон про амністію

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що активіста Революції Гідності Івана Бубенчика, який розповів журналістам, що стріляв по «Чорній роті» Беркуту під час Майдану, затримали на кордоні з Польщею. За попередньою інформацією, йому інкримінують вбивство на Майдані двох працівників МВС. 

Пізніше стало відомо, що начальник управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк заявив, що Івана Бубенчика затримали на кордоні через численні неявки на допит та вручили підозру у вбивстві беркутівців під час Революції Гідності. 

Також повідомлялося, що колишній працівник спецпідрозділу МВС «Беркут» Віктор Шаповалов у Подільському районному суді Києва 3 жовтня 2016 року розповів що патрони для розстрілу Майдану привозили спецмашини.

Відзначимо, станом на 2018 рік за вбивства майданівців тюремний строк отримав один «тітушка». А над співробітниками МВС, які винні у розстрілах, суди досі тривають. Хоча більшість з них виїхали в окупований Крим або Росію.

Читайте також: Розстріл Євромайдану: чому зі слідством зараз ще гірше, ніж чотири роки тому?

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: