Донецький «Шахтар» здобув чергову перемогу в Лізі Європи. Фоторепортаж

«Шахтар»

«Гірники» набрали 15 очок і продовжують йти без втрат у груповому турнірі Ліги Європи

У 5-му турі групового етапу Ліги Європи «Шахтар» на «Арені-Львів» зустрічався з турецьким «Коньяспором». Враховуючи, що донеччани завчасно виконали завдання виходу у наступний етап змагань, головний тренер Паулу Фонсека виставив на гру «молодіжний» склад команди.

Португалець 24 листопада дав можливість спробувати свої сили на високому рівні у стартовому складі гравцям, які не завжди виходять на поле у матчах чемпіонату України. Дебютував за «Шахтар» воротар Микита Шевченко, вперше вийшов у єврокубковому поєдинку Микола Матвієнко. Роль єдиного форварда випала Андрієві Борячуку. На другу половину матчу Паулу Фонсека випустив чергового дебютанта – В’ячеслава Танковського.

В кожному з таймів у ворота гостей влітало по два м’ячі. Причому перший влетів у ворота після прострілу Бернарда та рикошету від захисника «Коньяспору» Бардакджі вже на 11-й хвилині. Решту голів на рахунку бразильцв - 2:0 Дентіньо (36 хв.), 3:0 Едуардо (66 хв.), 4:0 Бернард (74 хв.)

Таким чином, «гірники» набрали 15 очок і продовжують йти без втрат у груповому турнірі Ліги Європи.

Місце у плей-офф турніру - 1/16 фіналу, гірники забронювали собі ще за підсумками попереднього туру змагань.