Ліга Чемпіонів у Києві: невдалий старт «Динамо»

На НСК «Олімпійський» в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА зустрілися «Динамо» та «Наполі».

Кияни мали перевагу на початку гри, яку втілили в логічний гол на 25-й хвилині - відзначився Денис Гармаш. Однак, в кінцівці тайму господарі поля несподівано знітилися, почали притискатися до своїх воріт. Результатом надто обережноі гри стали два голи польського легіонера італійців Аркадіуша Міліка.

Найдраматичнішим моментом другого тайму стало вилучення півзахисника«Динамо» Сергія Сидорчука - друге попередження він отримав за симуляцію.

В іншому матчі нашої групи В португальська «Бенфіка» і турецький«Бешикташ» зіграли внічию - 1:1.

Матчі 2-го туру ЛЧ в цій групі відбудуться 28-го вересня.