«Барселона» – «Динамо» – 1:0: онлайн матчу Ліги чемпіонів

Фото з відкритих джерел

Іспанський і український клуби ще не перемагали в груповому раунді турніру

Каталонська «Барселона» вчиться грати без Ліонеля Мессі. Капітан перейшов у «Парі Сен-Жермен», а синьо-гранатові, як виявилося, без нього, як без рук. Але Рональд Куман у відчай не впадає і з молоддю намагається тримати марку. Поруч з досвідченим Бускетсом набираються досвіду найталановитіші юнаки Європи. Педрі і Фаті лише по 18 років, а відступні за них правлять до мілліарда євро.

Криза в «Барселоні», між тим, більше надумана пресою, вона не настільки глибока, як про неї пишуть. В чемпіонаті Іспанії каталонці поступилися лише одного разу – «Атлетіко», але «матрацникам» вони програвали й разом з Мессі. Відставання від лідера, «Реал Сосьєдада», складає 5 очок, але в «Барселони» є гра в запасі.

В Лізі чемпіонів «Барселона» поступилася «Баварії» і «Бенфіці», тож сьогодні намагатиметься поліпшити турнірне становище.

«Динамо», в свою чергу, очолює турнірну таблицю чемпіонату України. Для Мірчи Луческу, звичайно, цього замало. Йому треба знову заявити про себе в Європі. Кияни поїхали в Барселону за перемогою. Сподіватимемося, сьогодні їхні бажання відповідатимуть можливостям.

90 хв. Фінальний свисток. Динамо зазнало поразки і опустилося на останню сходинку в турнірній таблиці.

85 хв. Заміни. Караваєв замінив Циганкова, Рамірес – Буяльського.

78 хв. Тимчик виходить на поле. Швидкісний захисник має загострити гру на правому фланзі.

75 хв. Агуеро виходить на поле.

71 хв. Барселона мала подвоювати рахунок. Коутіньо не влучив у воота.

70 хв. Циганков бив з меж штрафного майданчика – заблоковано удар.

68 хв. Заміни пішли на користь Динамо. Кияни відсунули гру від своїх воріт. Зараз рівна гра.

61 хв. Гармаш замінює Супрягу, Вітіньо вийшов замість Де Пени.

57 хв. Динамо не може вийти зі своєї половини поля.

53 хв. Бущан продовжує чудити. Ледве знову не привіз гол.

51 хв. Динамо спробувало взяти м'яч під контроль і наразилися на контратаку. Пощастило.

Заміни. Вийшов Коутіньо у Барселони і Ансу Фаті.

46 хв. РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ.

45+1 ПЕРЕРВА. Все закономірно. Динамо нічого не може вдіяти з технічними суперниками. Боротьбу нав'язують біля свого штрафного майданчика. Відсунути гру до середньої лінії поля не вдається.

44 хв. Небезпечно! Де Йонг знову головою пробивав – вище воріт.

40 хв. Вибігло Динамо в контратаку. До удару справа не дійшла.

37 хв. ГОЛ!!! Піке забиває з льоту. Пішла подача на дальню штангу, де Миколенко ловив гав, а Жерар бив без перешкод.

.jpg_53

36 хв. Небезпечно! Бущан рятує після удару Деста.

33 хв. Динамо спробувало вибігти в контратаку, але Супряга потрапив в офсайд.

29 хв. Кияни поки що більше трьох передач зробити не можуть. Барса домінує.

24 хв. Бущан чудить. Знову ледве не віддав м'яч суперникам.

21 хв. Динамо створює собі проблеми і героїчно їх долає. Бущан викинув м'яч суперникам, бив Депай і Георгій врятував команду від загрози, яку сам і створив.

18 хв. Небезпечно! Де Йонг мав забивати, але головою направив м'яч повз ворота.

17 хв. Динамо поки що нічого не може створити. Як, втім, і Барселона. Хоча швидкості досить високі.

12 хв. Момент! Динамо провело стрімку атаку, але завершити не змогло. Удар Буяльського прийшовся в захисника.

6 хв. Позиційна боротьба. Барса контролює м'яч, кияни шукають можливість для контратаки.

.jpg_52

2 хв. Небезпечно! Дест бив головою майже впритул – вище воріт.

1 хв. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

30 хвилин до матчу. На відміну від Шахтаря, який вчора поступився Реалу – 0:5, Мірча Луческу залишив на лаві запасних гравців, які можуть підсилити гру після виходу на заміну. Це й Караваєв з Гармашем, і Тимчик з Вербичем.

.jpg_51

40 хвилин до матчу. Кияни сьогодні гратимуть в білій формі. Іспанці – в синьо-гранатовій.

photo_2021-10-20_13-44-341

photo_2021-10-20_13-44-291

Одна година до матчу. Стали відомі стартові склади. Мірча Луческу здивував. В «основі» вийде Супряга.

«Барселона»: тер Штеген, Дест, Піке, Ленгле, Альба, Мінгеса, Бускетс, Френк де Йонг, Гаві, Депай, Люк де Йонг.

В запасі: Нету, Пенья, Пуїг, Гонсалес, Умтіті, Серхі, Бальде, Демір, Фаті, Коутіньйо, Агуеро.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Буяльський, Циганков, Де Пена, Шапаренко, Супряга.

В запасі: Бойко, Тимчик, Караваєв, Шабанов, Шепелев, Андрієвський, Гармаш, Вітіньйо, Лєднєв, Вербич, Рамірес, Шкурін.

Про кризу в «Барселоні» цікаво висловився Мірча Луческу.

Сьогодні юнаки «Динамо» зіграли внічию з «Барселоною» в Юнацькій лізі УЄФА.