«Шахтар» – «Монако» – 2:2. Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

«Шахтар» і «Монако» визначать, кому грати в групі Ліги чемпіонів
Фото з відкритих джерел

Гра в Харкові визначить учасника групового раунду турніру найсильніших команд континенту

Один крок залишилося зробити донецькому «Шахтарю», щоб вшосте поспіль зіграти в груповому раунді Ліги чемпіонів. Для цього «гірникам» необхідно щонайменше зберегти перевагу, здобуту в першому матчі з «Монако». Тиждень тому віце-чемпіони України перемогли у Франції з мінімальним рахунком – 1:0. Гол записав на свій рахунок новачок команди Педріньо.

У вихідні суперники грали в національних чемпіонатах. «Шахтар» у гостях розгромив «Чорноморець» (3:0), а «Монако» зазнав чергової невдачі в грі з «Лансом» – 0:2.

У прямій трансляції поєдинок «Шахтар» – «Монако» можна подивитися на цифровому майданчику MEGOGO. Гра розпочнеться о 22:00. Для тих, у кого така можливість відсутня, пропонуємо текстову трансляцію на «Главкомі».

120+4. Фінальний свисток. 2:2 - Шахтар вийшов до групового раунду Ліги чемпіонів.

199 хв. Шахтар тягне час

114 хв. ГОЛ!!! Шахтар забиває. Мудрик віддавав передачу, і захисник переправив м'яч у власні ворота.

110 хв. Гравці вже втомилися, але темп зустрічі не падає.

107 хв. Шахтар заробляє штрафний удар. Невдало розіграли.

106 хв. Розпочався другий екстра-тайм.

105+1. Попередження отримує Кривцов. Перерва.

101 хв. Заміни в Шахтаря. Фернандо вийшов замість Траоре, Кривцов замість Вітао.

99 хв. Найкращий у складі Монако Сідібе зазнав травми і йде з поля.

94 хв. Момент у Шахтаря. Мудрик і Ісмаїлі не змогли забити.

93 хв. Монако знову пресингує.

91 хв. Розпочався перший екстра-тайм.

90+4. Завершився основний час. За підсумками двох матчів - нічия 2:2. Будуть два тайми по 15 хвилин.

90+2. Монако знову міг забити - Пятов витягнув м'яч з кута.

Чотири хвилини додав арбітр.

90 хв. Небезпечно! Монако мав забивати. Якимось дивом Шахтар відбився.

87 хв. Мудрик і Фоланд обмінялися моментами.

86 хв. Степаненко вийшов замість Маркоса Антоніо,

83 хв. Мудрик замінює Соломона.

82 хв. Пятов тягне м'яч з дальнього кута.

80 хв. Соломон отримує жовту картку.

77 хв. Заміни. Бен-Єдер і Головін ідуть з поля.

74 хв. ГОЛ!!! Марлос скорочує рахунок! Класна атака гірників. В кілька дотиків вивели Марлоса на побачення з голкіпером гостей і той не схибив.

72 хв. Головін отримує попередження. Симулював порушення правил, вимагаючи пенальті.

70 хв. Марлон отримує попередження.

67 хв. Фоланд мав момент! Вище воріт Пятова.

66 хв. Марлос виходить замість Тете.

65 хв. Небезпечно! Бен-Єдер вийшов віч-на-віч з Пятовим - голкіпер виграв дуель.

63 хв. Тете пробиває повз ворота.

61 хв. Алан Патрік бив зі штрафного - вище воріт.

57 хв. МОМЕНТ! Додо заробив кутовий. Майкон головою завершував подачу - вище воріт

54 хв. Тете отримує попередження.

51 хв. Момент! Алана Патріка виводили на ударну позицію, Не встиг бразилець пробитию Довго приймав рішення.

48 хв. Головін пробив зі штрафного - вище воріт

46 хв. Розпочався другий тайм. Ісмаїлі вийшов замість Матвієнка вийшов. Микола привіз другий гол.

ПЕРЕРВА.

45+1. НЕБЕЗПЕЧНО! Бен-Єдер міг оформити хет-трик. Не використав вихід віч-на-віч з Пятовим.

011

44 хв. Останні 5 хвилин за Шахтарем. Нарешті почали контролювати м'яч.

42 хв. Траоре міг сам бити, але віддав Соломону і змарнували перспективну атаку.

40 хв. Додо отримує попередження.

39 хв. ГОЛ! Бен-Єдер забиває другий гол.

38 хв. Стійка воріт рятує Шахтар!

34 хв. Обмінялися суперники небезпечними моментами.

30 хв. Нападник гірників Траоре, мабуть, перегорів. Що не пас - завжди неточно.

27 хв. Французи набагато швидші і точніші за донеччан.

22 хв. Монако повністю контролює гру.

18 хв. ГОЛ! Монако забиває. Бен-Єдер вдало зіграв на добиванні.

17 хв. Небезпечно! Сідібе пробив вище воріт Пятова. Монако завдав уже шість ударів.

16 хв. Удар Енріке з-за меж штрафного - повз ворота.

14 хв. Фоланд грубо грає. Спочатку ледве не "зламав Майкона, тепер дімталося Матвієнку. Попередження.

10 хв. Додо не зміг втекти на побачення з воротарем Монако - не вистачило щвидкості.

7 хв. Господарі огризнулися. Майкон пробив зі штрафного - влучив у "стінку".

4 хв. Небезпечно біля воріт Шахтаря. Юен-Єдер бив головою - вище воріт

3 хв. Гравці Монако одразу побігли в атаку. Гірники не можуть зачепитися за м'яч.

1 хв. Матч розпочався. М'яч у гостей.

3 хвилини до матчу. Команди виходять на поле. Лунає гімн Ліги чемпіонів.

10 хвилин до матчу. Команди завершують розминку. «Шахтареві» сьогодні забезпечена підтримка глядачів. Усі квитки, а їх у продажу було більше 20 тисяч, - розкуплені.

Нагадаємо, що не зіграє Анатолій Трубін. Голкіперу зроблена операція. Немає й Педріньо, який збив єдиний гол у Франції.