Типовий зразок антиукраїнського інформаційного продукту

  • Анатолій Матвійчук

   Народний артист

  • 17 Жовтня, 2016, 16:32
  • Розсилка
  Козак Гавриляк
  rbc.ua
  Козак Гавриляк

  Навіщо ви провокуєте українців, панове? Що не дає вам зупинитись - мало грошей? Влади? Чи не дає отямитись власна Самозакоханість і Виключність?

  Ну, ось вам ще - типовий зразок антиукраїнського інформаційного продукту «власного виробництва».

  І справа навіть не в тому, що закадровий коментар російськомовний, а в тому, що безбожно висміяно весь нехитрий український світ з його піснями, що лунають за кадром, з назвами сіл і хуторів, з вишиванками і білими хатками під солом'яними стріхами. Та, зрештою і сам український менталітет в особі «козака» Гавриляка тонко і безжально зневажений і спаплюжений...  Довгий час ці адепти руського міра прикривалися вивіскою гумору, паплюжачи весь політичний український бомонд, ніби інших тем для гумору вже й не існує. І усь взялися за речі більш глибокі і фундаментальні для нації, прикриваючись все тим же гумором...  Що сказати - і так ясно, що направлені всі ці артилерійські інформаційні залпи на мільйони простих беззбройних українців, серед яких немає олігархів з газетами, телеканалами та інформаційними холдингами. Які не можуть відповісти їм тією ж монетою, а тільки ще більшою ненавистю і зневагою. Українці вже добре зрозуміли, хто, яку і для кого будує тут державу в державі на крові і сльозах українців.

  Ви, панове, вважаєте себе культурними і розумними? Але культурна і розумна людина не стане спекулювати атрибутикою народу і показувати корінну націю держави в такому приниженому вигляді. Є певні норми моралі та етики, які вами розтоптані! І що це таке - як не презирство і ненависть до українця в чистому вигляді. Культурні люди не порушують тонку грань співіснування народів і думають про наслідки своїх слів і справ...

  Тож, одне питання - навіщо ви провокуєте українців, панове? Що не дає вам зупинитись - мало грошей? Влади? Чи не дає отямитись власна Самозакоханість і Виключність?

  Не грайтеся з вогнем! - він маленький і лагідний лише у ваших запальничках.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Дмитро Корнійчук
  Дмитро Корнійчук

  Президент Центру інноваційного консалтингу «КДА»

  Олексій Заводюк
  Олексій Заводюк

  Веб-девелопер, програміст, музикант, блогер, громадський активіст

  Тарас Чорновіл
  Тарас Чорновіл

  Журналіст, політичний діяч

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ