Типовий зразок антиукраїнського інформаційного продукту

  Навіщо ви провокуєте українців, панове? Що не дає вам зупинитись - мало грошей? Влади? Чи не дає отямитись власна Самозакоханість і Виключність?
  Ну, ось вам ще - типовий зразок антиукраїнського інформаційного продукту «власного виробництва». І справа навіть не в тому, що закадровий коментар російськомовний, а в тому, що безбожно висміяно весь нехитрий український світ з його піснями, що лунають за кадром, з назвами сіл і хуторів, з вишиванками і білими хатками під солом'яними
  • Анатолій Матвійчук

   Народний артист

  • 17 Жовтня, 2016, 16:32
  • Розсилка
  Козак Гавриляк
  rbc.ua
  Козак Гавриляк

  Навіщо ви провокуєте українців, панове? Що не дає вам зупинитись - мало грошей? Влади? Чи не дає отямитись власна Самозакоханість і Виключність?

  Ну, ось вам ще - типовий зразок антиукраїнського інформаційного продукту «власного виробництва».

  І справа навіть не в тому, що закадровий коментар російськомовний, а в тому, що безбожно висміяно весь нехитрий український світ з його піснями, що лунають за кадром, з назвами сіл і хуторів, з вишиванками і білими хатками під солом'яними стріхами. Та, зрештою і сам український менталітет в особі «козака» Гавриляка тонко і безжально зневажений і спаплюжений...  Довгий час ці адепти руського міра прикривалися вивіскою гумору, паплюжачи весь політичний український бомонд, ніби інших тем для гумору вже й не існує. І усь взялися за речі більш глибокі і фундаментальні для нації, прикриваючись все тим же гумором...  Що сказати - і так ясно, що направлені всі ці артилерійські інформаційні залпи на мільйони простих беззбройних українців, серед яких немає олігархів з газетами, телеканалами та інформаційними холдингами. Які не можуть відповісти їм тією ж монетою, а тільки ще більшою ненавистю і зневагою. Українці вже добре зрозуміли, хто, яку і для кого будує тут державу в державі на крові і сльозах українців.

  Ви, панове, вважаєте себе культурними і розумними? Але культурна і розумна людина не стане спекулювати атрибутикою народу і показувати корінну націю держави в такому приниженому вигляді. Є певні норми моралі та етики, які вами розтоптані! І що це таке - як не презирство і ненависть до українця в чистому вигляді. Культурні люди не порушують тонку грань співіснування народів і думають про наслідки своїх слів і справ...

  Тож, одне питання - навіщо ви провокуєте українців, панове? Що не дає вам зупинитись - мало грошей? Влади? Чи не дає отямитись власна Самозакоханість і Виключність?

  Не грайтеся з вогнем! - він маленький і лагідний лише у ваших запальничках.

  Джерело: блог Анатолія Матвійчука

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Роман Бочкала
  Роман Бочкала

  Журналіст

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Костянтин Машовець
  Костянтин Машовець

  Координатор групи «Информационное сопротивление»

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ