Дуже прикро, що мої слова були сприйняті так гостро

  • Сергій Березенко
   Керівник Державного управління справами
  • 15 Грудня, 2014, 11:13
  • Розсилка

  Керівник ДУСі звернувся до працівників культурного центру у Москві

  Голова Державного управління справами Сергій Березенко відповів на відкритий лист Національного культурного центру України у м. Москві, адресований йому.

  Нагадаємо, минулого тижня представники Товариства української культури «Славутич у Москві» звернулись до Березенка. Колектив був обурений висловлюваннями керівника Держуправління в інтерв’ю «Главкому» щодо українського культурного центру: «Я, правда, не до кінця розумію, яку функцію він зараз виконує, адже дуже складні дипломатичні стосунки. Там є директор, він з нами в кооперації. Там є невеликий готель, де українці зазвичай зупинялися, в тому числі, і наші делегації. Зараз все дуже складно». Та висловив своє здивування тим, що «керівник такого рівня не розуміє, що підпорядкована йому організація є духовним представником Президента України в РФ и веде величезну щоденну роботу з пропаганди української мови та культури за кордоном».

  Березенко вирішив розставити крапки над «і» в цій історії:

  З великою шаною звертаюсь до представників Національного культурного центру України у Москві. Вам сьогодні набагато важче працювати та доносити українське слово в державі, яка знищує нашу Батьківщину. Неоціненним є той вклад, який ви робите, і я з повагою ставлюсь до нелегкої вашої праці.

  Дуже прикро, що мої слова були сприйняті вами так гостро. У жодному разі я не хотів образити вашу роботу чи поставити під сумнів необхідність існування Центру. Я вдячний директорові Володимиру Мельниченку за його неоціненний вклад у розвиток української культури та за багаторічну роботу. Він зробив для нашої Батьківщини набагато більше. ніж деякі політики.

  Оскільки мова в інтерв'ю йшла про нерухомість у Росії, я висловив свою позицію саме щодо санаторіїв. У жодному разі не можна й припустити припинення діяльності Культурного центру! Я вдячний Товариству української культури «Славутич» за вашу правильну позицію і запевняю вас, що діяльність українського осередку буде розвиватися.

  У Центрі працює чудовий колектив патріотів України. В сьогоднішній ситуації співпраця та взаєморозуміння з осередками української діаспори є вкрай важлива. Наступного року нам усім необхідно буде докласти максимально зусиль і працювати на повну.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Дмитро Корнійчук
  Дмитро Корнійчук

  Президент Центру інноваційного консалтингу «КДА»

  Олексій Заводюк
  Олексій Заводюк

  Веб-девелопер, програміст, музикант, блогер, громадський активіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ