Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Дуже прикро, що мої слова були сприйняті так гостро

  • Сергій Березенко

   Народний депутат України (БПП)

  • Розсилка
  Дуже прикро, що мої слова були сприйняті так гостро

  Керівник ДУСі звернувся до працівників культурного центру у Москві

  Голова Державного управління справами Сергій Березенко відповів на відкритий лист Національного культурного центру України у м. Москві, адресований йому.

  Нагадаємо, минулого тижня представники Товариства української культури «Славутич у Москві» звернулись до Березенка. Колектив був обурений висловлюваннями керівника Держуправління в інтерв’ю «Главкому» щодо українського культурного центру: «Я, правда, не до кінця розумію, яку функцію він зараз виконує, адже дуже складні дипломатичні стосунки. Там є директор, він з нами в кооперації. Там є невеликий готель, де українці зазвичай зупинялися, в тому числі, і наші делегації. Зараз все дуже складно». Та висловив своє здивування тим, що «керівник такого рівня не розуміє, що підпорядкована йому організація є духовним представником Президента України в РФ и веде величезну щоденну роботу з пропаганди української мови та культури за кордоном».

  Березенко вирішив розставити крапки над «і» в цій історії:

  З великою шаною звертаюсь до представників Національного культурного центру України у Москві. Вам сьогодні набагато важче працювати та доносити українське слово в державі, яка знищує нашу Батьківщину. Неоціненним є той вклад, який ви робите, і я з повагою ставлюсь до нелегкої вашої праці.

  Дуже прикро, що мої слова були сприйняті вами так гостро. У жодному разі я не хотів образити вашу роботу чи поставити під сумнів необхідність існування Центру. Я вдячний директорові Володимиру Мельниченку за його неоціненний вклад у розвиток української культури та за багаторічну роботу. Він зробив для нашої Батьківщини набагато більше. ніж деякі політики.

  Оскільки мова в інтерв'ю йшла про нерухомість у Росії, я висловив свою позицію саме щодо санаторіїв. У жодному разі не можна й припустити припинення діяльності Культурного центру! Я вдячний Товариству української культури «Славутич» за вашу правильну позицію і запевняю вас, що діяльність українського осередку буде розвиватися.

  У Центрі працює чудовий колектив патріотів України. В сьогоднішній ситуації співпраця та взаєморозуміння з осередками української діаспори є вкрай важлива. Наступного року нам усім необхідно буде докласти максимально зусиль і працювати на повну.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ