Дуже прикро, що мої слова були сприйняті так гостро

  Керівник ДУСі звернувся до працівників культурного центру у Москві
  Голова Державного управління справами Сергій Березенко відповів на відкритий лист Національного культурного центру України у м. Москві, адресований йому.Нагадаємо, минулого тижня представники Товариства української культури «Славутич у Москві» звернулись до Березенка. Колектив був обурений висловлюваннями керівника Держуправління в інтерв’ю
  • Сергій Березенко
   Керівник Державного управління справами
  • 15 Грудня, 2014, 11:13
  • Розсилка

  Керівник ДУСі звернувся до працівників культурного центру у Москві

  Голова Державного управління справами Сергій Березенко відповів на відкритий лист Національного культурного центру України у м. Москві, адресований йому.

  Нагадаємо, минулого тижня представники Товариства української культури «Славутич у Москві» звернулись до Березенка. Колектив був обурений висловлюваннями керівника Держуправління в інтерв’ю «Главкому» щодо українського культурного центру: «Я, правда, не до кінця розумію, яку функцію він зараз виконує, адже дуже складні дипломатичні стосунки. Там є директор, він з нами в кооперації. Там є невеликий готель, де українці зазвичай зупинялися, в тому числі, і наші делегації. Зараз все дуже складно». Та висловив своє здивування тим, що «керівник такого рівня не розуміє, що підпорядкована йому організація є духовним представником Президента України в РФ и веде величезну щоденну роботу з пропаганди української мови та культури за кордоном».

  Березенко вирішив розставити крапки над «і» в цій історії:

  З великою шаною звертаюсь до представників Національного культурного центру України у Москві. Вам сьогодні набагато важче працювати та доносити українське слово в державі, яка знищує нашу Батьківщину. Неоціненним є той вклад, який ви робите, і я з повагою ставлюсь до нелегкої вашої праці.

  Дуже прикро, що мої слова були сприйняті вами так гостро. У жодному разі я не хотів образити вашу роботу чи поставити під сумнів необхідність існування Центру. Я вдячний директорові Володимиру Мельниченку за його неоціненний вклад у розвиток української культури та за багаторічну роботу. Він зробив для нашої Батьківщини набагато більше. ніж деякі політики.

  Оскільки мова в інтерв'ю йшла про нерухомість у Росії, я висловив свою позицію саме щодо санаторіїв. У жодному разі не можна й припустити припинення діяльності Культурного центру! Я вдячний Товариству української культури «Славутич» за вашу правильну позицію і запевняю вас, що діяльність українського осередку буде розвиватися.

  У Центрі працює чудовий колектив патріотів України. В сьогоднішній ситуації співпраця та взаєморозуміння з осередками української діаспори є вкрай важлива. Наступного року нам усім необхідно буде докласти максимально зусиль і працювати на повну.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Дмитро Гнап
  Дмитро Гнап

  Журналіст

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Тарас Чорновіл
  Тарас Чорновіл

  Журналіст, політичний діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ