Панове геї, перепрошую!

  Бог сказав не судити, я й не сужу. У кожного свої недоліки
  Я бачив у житті дуже різні речі. Наприклад, незламних у своїх патріотичних поглядах геїв і кінчених пі...сів гетеросексуального напряму. Одні захищали Вітчизну, другі поливали її брудом. Одні приховували свої сексуально-психологічні особливості, другі на початку 90-х гвалтували дівчат і хизувалися тим перед дружками-покидьками, а потім зраджували
  • Євген Рибчинський

   Народний депутат

  • 5 Червня, 2016, 15:40
  • Розсилка

  Бог сказав не судити, я й не сужу. У кожного свої недоліки

  Я бачив у житті дуже різні речі. Наприклад, незламних у своїх патріотичних поглядах геїв і кінчених пі...сів гетеросексуального напряму. Одні захищали Вітчизну, другі поливали її брудом. Одні приховували свої сексуально-психологічні особливості, другі на початку 90-х гвалтували дівчат і хизувалися тим перед дружками-покидьками, а потім зраджували дружині, ідеалам і зрештою Батьківщині. Для мене давно вирішене питання щодо сексуальних меншин - Бог сказав не судити, я й не сужу. У кожного свої недоліки.
  Але стосовно гей-парада у Києві у мене є чітка позиція. Іде війна, гинуть люди... До перемоги держава не має права проводити ніяких урочистих парадів. І тут тиць-звиздиць - парад секс-меншин. Панове геї, перепрошую, зараз не час, не місце і не привід!
  Суспільство готове до багато чого, але не до веселих забав. Ви ж не збираєтеся пройтися по Хрещатику, як полонені німці у 1945, з сумними і похмурими фізіономіями? Якщо ні, то святкуйте літо своєі плоті на віддалених пляжах для собі подібних!
  З повагою,
  Євген Рибчинський

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Олексій Арестович
  Олексій Арестович

  військовий експерт

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Ілля Варламов
  Ілля Варламов

  бізнесмен, громадський діяч, фотограф, блогер

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ