Після «діамантових» прокурорів виявили «цукрових». Далі буде...
Генпрокуратура провела спецоперацію
18 травня поточного року завдяки спланованій спільній операції прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективів Національного антикорупційного бюро України затримано заступника керівника прокуратури Київської області за фактом зловживання владою та службовим становищем всупереч інтересам служби з метою отримання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, що спричинило тяжкі наслідки, а саме за:
- вчинення дій щодо сприяння у розкраданні державного майна ДСБУ «Аграрний фонд» в особливо великих розмірах шляхом прийняття постанови про закриття кримінального провадження в частині, якою цукор-пісок, що належить державі в особі ДСБУ «Аграрний фонд» у кількості 15 480 тон, протиправно передано суб’єктам господарської діяльності;
- забезпечення незаконного опису державним виконавцем та безпідставну передачу приватній структурі цукру-піску, що належить державі, у кількості 29 880 тон;
- забезпечення винесення постанови про повернення тимчасово вилученого майна, відповідно до якої майно ДСБУ «Аграрний фонд» передано приватній компанії;
- приховування матеріалів кримінального провадження після визначення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підслідності у ньому за детективами НАБ України відповідно до вимог ч. 5 ст. 216 КПК України.
У результаті дій «цукрового прокурора» державі заподіяно шкоду на суму приблизно 300 млн. грн.
Затримання на підставі ст. 208 КПК України проведено на робочому місці у приміщенні прокуратури Київської області.
Нагляд за досудовим розслідуванням у формі процесуального керівництва у цьому кримінальному провадженні здійснюється прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
19 травня 2016 року особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, а прокурорами САП підготовлено клопотання до слідчого судді про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Слід зазначити, що діяльність Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України спрямована на попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, вчинених високопосадовцями, у тому числі "квазіпрокурорами", уповноваженими на виконання функцій держави, незалежно від їх статусу та корумпованих зв’язків.
Далі буде...
Джерело: Facebook