Спецпроекти
  «Культурний фронт»
  Розслідування «Главкома»
  «Дипломатичні кулуари»
  Прес-центр «Главкома»
  Створення ринку землю вже стало притчею. Питання продажу земель сільськогосподарського призначення затягнулося майже на 18 років. Політики один перед одним жонглюють цим питанням в залежності від ситуації та інтересів партії. Однак, інтереси власників земельних паїв ніяким чином не враховуються. Мораторій триває. 22 травня 2018 року Європейський суд з прав людини вважає, що «заборона на купівлю та продаж сільськогосподарської землі призводить до порушення прав громадян, тому влада України має відмінити мораторій на продаж землі» Згідно з повідомленням, рішення прийняте за позовом, який подало двоє громадян України — Софією Зеленчук з Івано-Франківська та Віктором Цицурою з Тернопільщини. Відповідно до позову, мораторій на продаж та купівлю сільськогосподарської землі порушує права та свободи позивачів. Ці дві справи в ЄСПЛ вела Українська Гельсінська спілка з прав людини.
  Коли закінчиться війна
  Спецпроект «Безпечна школа»

  Український інститут дослідження екстремізму та Інформаційне агентство «Главком» за підтримки Уповноваженого президента України з прав дитини презентують спеціальний проект з протидії булінгу в школі «Стоп шкільний терор» («Безпечна школа»).

  Association4U

  Жюрі конкурсу журналістських матеріалів на краще роз'яснення положень та висвітлення результатів впровадження Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, ініційованого Проектом ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (Association4U), оголосило переможців. (детальніше читайте тут)

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ