Вибори Путіна. В Україні працюватимуть чотири дільниці для громадян країни-агресора

Росія відкриє свої виборчі дільниці у Києві, Львові, Одесі та Харкові

На території України 18 березня планують відкрити чотири дільниці для виборів президента Росії. Про це повідомляє посольство РФ в Україні.

«Голосування відбуватиметься 18 березня 2018 року зі 8:00 до 20:00 годин за місцевим часом на виборчих дільницях в посольстві і генеральних консульствах Росії в Україні», — йдеться в повідомленні посольства.

Ділянки відкриють у посольстві РФ в Києві, в приміщеннях генеральних консульств у Львові, Одесі та Харкові.

Виборців включатимуть у списки на підставі паспорта або іншого аналогічного документа, що підтверджує особу. «Особи, які бажають взяти участь у виборах, включаються дільничною виборчою комісією до списку виборців на підставі усного звернення в день голосування», — зазначили в посольстві.

Нагадаємо, голова правозахисної організації «Сила права» Андрій Сенченко раніше заявляв, що кожен український громадянин в анексованому Криму, який увійшов у склад «виборчої комісії» незаконних виборів президента РФ, скоює кримінальний злочин

До слова, федеральний президент Республіки Австрія Александр Ван дер Беллен назвав нелегітимними будь-які вибори до органів влади Росії на території окупованого Криму, в тому числі вибори президента.