У Києві подорожчає холодна вода
1 червня, 2016, 11:31 glavcom.ua
У Києві підвищать тариф ще й на холодну воду: з 8,68 до 12-ти грн за куб для приватних будинків з централізованим водопостачанням і водовідведенням та з 10,24 до 13,43 для багатоповерхівок.
«Підвищення вимушене»,- говорить гендиректор «Київводоканалу» Дмитро Новицький, «І залежить лише від одного – вартості електрики, яка за останні півтора року зростала п’ять разів. А на вересень і березень заплановані чергові етапи зростання. Вартість електроенергії у структурі тарифу на холодну воду становить найбільшу частину - 35%. Забір води, підйом, очищення, знезараження, транспортування, водовідведення – усе працює на електриці».
Вода подорожчає після того, як пропозицію «Київводоканалу» затвердить профільна Нацкомісія. Торік, приміром, тариф на холодну воду в столиці підвищили з 12 травня за постановою НКРЕКП від 31 березня.
Джерело: Вечірній Київ