До 1 вересня київська влада відкрила дві нових школи, дитсадок і виділила кошти на надбавки освітянам
Кличко розповів, що столична влада зробила для київських освітян
1 вересня у Києві відкрилися 2 нових школи та дитячий садочок, а міська влада цього року виділила рекордну суму на фінансування освітньої сфери міста. Про це в інтерв’ю телеканалу «Київ» заявив мер столиці Віталій Кличко.
«До 1 вересня ми відкрили 2 нових школи, одна з яких – 140-ва у Святошинському районі – будувалася 10 років. Першу чергу цієї реконструйованої школи ми відкрили минулого року, другу – цього року. Школа сучасна та технологічна – з чудовими спортивними залами, басейном, інтерактивними дошками та кабінетом інформатики, обладнаним новенькими комп’ютерами», - наголосив Кличко.
Міський голова підкреслив, що багато дитячих садків в Києві багато років використовувалися не за призначенням, і сьогодні місто повертає їх до комунальної власності та відновлює їх роботу за профілем. «1 вересня ми відкрили реконструйований дитсадок № 720 на Печерську, де створили гарні умови для дітей. А до кінця року відкриємо ще 6 дитсадків. Нові садочки відповідатимуть усім сучасним вимогам. І, впевнений, батьки із задоволенням віддаватимуть дітей у такі дитсадки», - зауважив Кличко.
Мер Києва зазначив, що цього року міська влада вдвічі збільшила фінансування сфери освіти. «Сфера освіти – пріоритетна для нас, адже найголовніше, що у нас є, - це наші діти. І ми повинні створювати для їхнього виховання і навчання найкращі умови», - сказав Кличко.
Він також додав, що влада міста виділяє кошти не лише на будівництво та реконструкцію нових закладів освіти, а й на надбавки вчителям та вихователям.