Екс-президента Ізраїлю Шимона Переса госпіталізували

Екс-президент був доставлений в лікарню через погане самопочуття ще вдень, і переніс інсульт, вже перебуваючи під наглядом лікарів

Госпіталізовано колишнього президента Ізраїлю Шимона Переса. Про це повідомляє CNN.

За інформацією ЗМІ, 13 вересня 93-річний колишній президент Ізраїлю був доставлений в лікарню з інсультом.

За даними видання, він перебуває у важкому стані.

Повідомляється, що екс-президента доставили в лікарню його родичі або близькі, а не на швидкій допомозі, тому в службі МАДА невідомо про його госпіталізацію.

За повідомленням ЗМІ, екс-президент був доставлений в лікарню через погане самопочуття ще вдень, і переніс інсульт, вже перебуваючи під наглядом лікарів.

Джерела в лікарні стверджують, що ввечері Шимона Переса підключили до апаратів штучного дихання і занурили в медикаментозну кому.

Видання зазначає, що 5 вересня, повернувшись з Італії, де він брав участь у міжнародній конференції, колишньому главі держави зробили операцію по встановленню кардіостимулятора. На наступний день після операції Перес був виписаний з лікарні.

У січні цього року Шимон Перес був госпіталізований двічі.