Компанія «Росток-холдинг» заявила, що збір врожаю під загрозою зриву через атаки рейдерів
17 жовтня працівники «Росток-Холдинг» пікетували Генеральну прокуратуру з вимогою зупинити рейдерську атаку
8 жовтня правоохоронні органи зупинили роботу підприємства «Росток-Холдинг» через рішення райсуду Харківської області, який як запобіжний захід застосував арешт активів, заборону збирати врожай і здійснювати продаж зерна. На підприємстві вважають, що одну з найбільших сільськогосподарських компаній країни намагаються захопити рейдерським способом.
Через це не вдається зібрати майже 17 тис. га кукурудзи, 4 тис. га сої та 1 тис. га соняшника, зазначають у холдингу.
«Щодня влада говорить про підтримку вітчизняного виробника. Ми виростили врожай, але його збір заблоковано через рейдерські дії щодо компанії. Доки триватиме це беззаконня? Чому після Майдану, після всіх обіцянок влади «покласти рейдерів обличчям у підлогу» ці рейдери сьогодні на наших полях?» – цитує прес-служба голови ради директорів Віктора Купавцева.
У «Росток-Холдинг» заявили, що найближчими днями сподіваються одержати адекватну реакцію влади, і підкреслили: загибель врожаю – це не тільки втрати для аграріїв, але й відсутність надходжень у бюджет і соціальні наслідки для регіонів.
«Чи може українська влада, яка звертається до міжнародних структур за фінансовою допомогою, дозволити втратити врожай? Думаю, що ні. Дайте змогу аграріям нормально працювати – і ми наповнимо бюджет країни. Усім відомо, що аграрний сектор є одним із основних джерел наповнення як державного, так і регіонального бюджетів», – заявив генеральний директор «Росток-Холдинг» Валерій Ласьков.
17 жовтня працівники «Росток-Холдинг» пікетували Генеральну прокуратуру з вимогою зупинити рейдерську атаку. Голова ради директорів Віктор Купавцев передав в Адміністрацію Президента звернення до президента Петра Порошенка із проханням втрутитися у ситуацію.
«Своїми діями влада має дати чітку відповідь, що вона – на стороні вітчизняного виробника», – підкреслив Ласьков.
Компанія «Росток-Холдинг» займається вирощуванням зернових та виробництвом молока. Під контролем групи приблизно 60 тис. га землі, до групи входять п'ять тваринницьких ферм, три елеваторні комплекси та низка торгових компаній.