Матіос розповів, що під час обшуку опергруппу оточили 300 збунтованих «бурштинокопачів»

«Копачі» не давали провести процесуальну процедуру – обшук, в одному з помешкань.

Так звані «копачі» не давали провести процесуальну процедуру – обшук в одному з помешкань

Про це в ефірі «5 каналу» під час програми «Погляд» повідомив заступник генерального прокурора України, головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Не все так просто відбулося. На одному з обшуків слідчо-оперативну групу у 15 осіб оточили збунтовані так звані «копачі» у кількості 300 осіб і нам вдалося не допустити самосуду. Відповідні процесуальні дії ми закінчили, але це не так легко», - повідомив військовий прокурор.

«Копачі» не давали провести процесуальну процедуру – обшук, в одному з помешкань. Приїхали й сказали, що тут наша вольниця. Якщо держава не може справитися в окремо взятій області чи регіоні Полісся з вольницями, то потрібно «сушити весла» і розписатися, що у нас автономія», - додав Матіос.