Нацполіція попросила у 14 країн допомоги в розслідуванні вбивства Шеремета
Князєв висловив сподівання, що нещодавно ратифікована угода з Європолом допоможуть у розкритті злочину
Нацполіція розіслала 14 запитів про надання міжнародної правової допомоги у розслідуванні справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.
Про це повідомив глава Нацполіції Сергій Князєв.
«У рамках міжнародно-правової допомоги ми скористалися можливістю взаємодії з іншими країнами та направили 14 запитів про надання міжнародної правової допомоги. Від деяких вже отримали відповіді», - зазначив він.
Князєв висловив сподівання, що нещодавно ратифікована угода з Європолом допоможуть у розкритті злочину.
«У цій справі відпрацьовується кожна ланка, кожний напрямок і зачіпка. Ми постійно повертаємося до відпрацьованого масиву інформації, зокрема, і відеозаписів, перевіряючи та зіставляючи з інформацією, отриманою на наступних етапах», - заявив він.
«Зараз версії замаху щодо помилки у виборі об’єкту та конфліктних ситуацій в особистому житті не розглядаються як пріоритетні», - додав глава Нацполіції.
Він вважає, що злочинці чітко знали, що робили, професійно готувалися до злочину, розуміли, кому закладали вибухівку, і їм було байдуже постраждає при цьому хтось ще чи ні.
«Ми робимо все можливе для розкриття цього злочину, але більша відкритість процесу, на жаль, може зашкодити слідству та людям, які тим чи іншим чином мають відношення до цієї справи», - сказав Князєв.
Як відомо, посли G7 наполягають на важливості продовження розслідування убивства журналіста Павла Шеремета.
Нагадаємо, 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок вибуху машини загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Трагедія сталася на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка.
За фактом загибелі журналіста прокуратура відкрила кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 5 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, скоєне у спосіб, небезпечний для життя багатьох осіб).
Як повідомляв «Главком», у мережі опублікували фільм-розслідування вбивства українського журналіста Павла Шеремета.
Наприкінці червня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про відсутність серйозного прогресу в розслідуванні справи про вбивство Шеремета.
11 липня президент України Петро Порошенко провів зустріч з родиною Шеремета і представниками Комітету захисту журналістів. Порошенко наголосив, що правоохоронні органи повинні найближчим часом провести публічний звіт про результати слідства.
Міжнародна організація Комітет захисту журналістів вважає, що розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета в Україні забуксувало.
Євродепутат Ребекка Гармс заявила, що вбивство Шеремета не може залишатися безкарним.
Сьогодні у Києві триває акція #РікБезПавла. Учасники акції вимагають від влади розслідувати вбивство журналіста Шеремета та притягнути винних до кримінальної відповідальності.