Напад на сім'ю заступниці міністра економіки. Версія бізнесмена, якого звинуватила чиновниця

За словами підприємця сутичку спровокувала родина замміністра...

Атом Авдалян, власник готелю «Артак» у Переяславі-Хмельницькому, де стався конфлікт із заступницею міністра економічного розвитку і торгівлі Юлією Клименко та її сім’єю, заперечив свою провину. Про це він розповів у коментарі в телеефірі каналу «112».

За словами підприємця сутичку спровокувала родина чиновниці: нібито сама Клименко йому погрожувала.

«Вона вийшла з машини і почала кричати, що я тут «замміністра» економіки, я вас всіх посаджу, я вам розкажу. У вас тут все незаконно», - так описав ситуацію він.

«І відбулася бійка, яку вона спровокувала. Її ніхто пальцем не чіпав», - запевнив Авдалян.

Як повідомляв "Главком", у п'ятницю, 6 травня, на парковці одного з готелів Переяслава-Хмельницького двоє чоловіків побили заступника міністра економіки Юлію Клименко, її чоловіка і старшого сина. Про цей інцидент чиновниця повідомила в Facebook.

Клименко з сім'єю їздила на екскурсію в Переяслав. У якийсь момент вони заїхали на парковку готелю "Артак", щоб розвернутися. В цей час туди приїхав запаркуватися чоловік на Nissan Patrol, який пізніше назвався власником готелю. Він вирішив, що йому заважають припаркуватися, вийшов із машини і почав бити 18-річного сина Клименко.

"Коли з машини зміг вийти син, вибіг мій чоловік, а потім і я, щоб зрозуміти, що сталося, і заспокоїти "джентельмена", до нас підбіг ще й пасажир автомобіля Nissan й активно підключився до нашого побиття", - написала Клименко.

Поліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження.