Порошенку пропонують затвердити День пам’яті героїв, які загинули від російських окупантів

Пропозиціа щодо встановлення Дня вшанування героїв надійшла від «Народного фронту»

Фракція «Народний фронт» звернулась до резидента України Петра Порошенка з пропозицією затвердити відповідним указом «День вшанування пам`яті Героїв, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України».

Про це йдеться у листі голови фракції Максима Бурбака на адресу президента.

«В умовах воєнної агресії Російської Федерації проти України особливої уваги потребує зміцнення та посилення сектору безпеки і оборони країни, соціального захисту військовослужбовців та членів їх родин, підняття престижу та поваги до військової служби», - підкреслюється у документі.

«Для цього було зроблено багато, але досі залишається невирішеним питання вшанування пам`яті загиблих захисників України, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, що призводить до глибокого обурення і нерозуміння з боку членів родин загиблих захисників, громадських організацій та військовослужбовців», - зазначає голова фракції.

«Згідно з одноголосним рішенням депутатської фракції політичної партії «Народний фронт» звертаємось до вас з пропозицією затвердити відповідним указом президента України «День вшанування пам`яті Героїв, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» і розпочати процес підготовки до його належного проведення», - наголошується у листі до Президента.

Нагадаємо, Україна в січні вшановує пам'ять «кіборгів», які загинули в результаті підриву терміналу Донецького аеропорту в січні 2015 року. Героїчна оборона аеропорту тривала 242 дні.

Нагадаємо, бої за Донецький міжнародний аеропорт, що має стратегічне значення, почалися 26 травня 2014 р. Під час операції визволення нового терміналу 26 травня не загинув жоден український військовик. Втрати російських терористів і місцевих бойовиків склали приблизно 100 осіб.

Оборона донецького аеропорту українською армією тривала рекордні 242 дні, а захисників аеропорту назвали «кіборгами».