Прикордонники готуються до приїзду в Умань хасидів-паломників
З 20 по 21 вересня в м. Умань відбудуться щорічне святкування Нового року за іудейським календарем
Співробітники Держприкордонслужби вже завершують крайні організаційні заходи з підготовки до приїзду хасидів-паломників в Україну та докладають зусиль, щоб інші подорожуючі не відчули жодних незручностей. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.
Зокрема, вже проведено всі службові наради з представниками самих перевізників щодо отримання попередньої інформації про прибуття організованих груп осіб. Також для підтримання загального режиму та передачі інформації в аеропортах між суміжними контролюючими органами проведено практичні заняття та тренінги.
Крім того, керівництвом окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» спільно з Головним експертно-криміналістичним центром Держприкордонслужби організовано допідготовку інспекторського складу, який залучається до здійснення пропускних операцій. Наразі фахівцями експертно-криміналістичного центру відомства вже проведено ряд занять з питань особливостей перевірки паспортних документів громадян Ізраїлю та виявлення в них ознак підробок.
Резерв персоналу, що залучатиметься до здійснення прикордонного контролю, пройшов спеціальне навчання на обладнаних для цього робочих місцях. А на посилення та забезпечення режимних заходів у пунктах пропуску «Бориспіль» та аеропорту «Київ» в Жулянах виділено групу військовослужбовців мобільного прикордонного підрозділу.
Загалом для організації пропуску через державний кордон зазначеної категорії осіб Держприкордонслужба збільшить кількість робочих місць і прикордонних нарядів.
Як повідомляють Новини України, цього року на святкування іудейського нового року в Умань приїдуть понад 30 тисяч прочан.
Як повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій, цього року святкування відбудеться з 17 по 27 вересня.
З 20 по 21 вересня в м. Умань відбудуться щорічне святкування Нового року за іудейським календарем. Аби запобігти виникненню пожеж та інших надзвичайних подій, була також проведена перевірка протипожежного і техногенного стану об'єктів, де прогнозується найбільше скупчення людей: зокрема будівлі над похованням рабі Нахмана, синагоги та навчального центру.
На свято Рош га-Шана до Умані з'їжджаються хасиди з усього світу.