У Китаї стався вибух на газопроводі: постраждали 89 осіб

У Китаї стався вибух на газопроводі

В результаті події загинули щонайменше 5 осіб

У вівторок, 4 липня, в північно-східному Китаї стався вибух газопроводу, в результаті чого загинули щонайменше п'ять осіб і ще 89 отримали поранення.

Про це повідомляє Reuters.

Вибух стався приблизно о 14:45 за місцевим часом (06:45 за Грінвічем) у вівторок у місті Сонюань провінції Цзілінь. Про власника газопроводу поки нічого не відомо. Видання уточнює, що під час вибуху на місці робочі ремонтували ділянку газопроводу, де стався витік.

Також вибух зачепив пацієнтів і співробітників в найближчій лікарні. Як наголошується, це вже другий смертельний інцидент такого роду на цьому тижні.

Раніше стало відомо про те, що 2 липня на ділянці газопроводу Китай - М'янма в провінції Гуйчжоу в результаті вибуху на газопроводі, за попередніми даними, вісім осіб загинули і 35 постраждали. У штабі з ліквідації наслідків аварії повідомили, що серед 35 постраждалих 8 отримали важкі травми, стан ще чотирьох оцінюється як критичний.

В результаті зливи в останні дні в повіті Цинлун стався обвал грунту, маса землі пошкодила газопровід, що спричинило витік газу і вибух.