У Конгресі США почали розслідування щодо «уранової угоди» з Росією
Так звана «уранова угода» між США і Росією часів президента Обами неодноразово слугувала джерелом політичних претензій з боку Республіканської партії як під час президентської кампанії
Про це заявив у вівторок голова Комітету з питань розвідки Палати представників конгресмен Девід Нуньєс, повідомляє Укрінформ.
«Ми зібралися сьогодні, щоб оголосити про початок розслідування щодо причетності Росії до уранової угоди, укладеної кілька років тому. Це початок процесу», – наголосив конгресмен-республіканець під час спеціальної прес-конференції.
Він висловив стурбованість, що правоохоронні органи США досі не провели розслідування з цього питання, водночас підкресливши, що наразі «поки не робитиме жодних висновків».
Американські ЗМІ вже оцінили заяву Нуньєса як спробу «роздратувати демократів» та відвести увагу від поточного розслідування щодо російського втручання у президентські вибори в США.
«Республіканці підхопили це питання, щоб спробувати відвернути увагу від дій Росії після того, як демократи витратили місяці на пошуки зв’язків Трампа з Кремлем. Пов’язані з виборами розслідування, в тому числі з питання, чи надавала допомогу Москва оточенню Трампа, стали безперервним збудником для Білого дому», – зазначило з цього приводу Politico.
Так звана «уранова угода» між США і Росією часів президента Обами неодноразово слугувала джерелом політичних претензій з боку Республіканської партії як під час президентської кампанії, так і після неї. Республіканці, зокрема, акцентували увагу на повідомленнях медіа, що однією зі сторін угоди є донор Фонду Клінтона, а на той час Гілларі Клінтон очолювала Державний департамент США, який також брав участь у процесі укладення угоди.