У Соледарі військові отримали грамоти від міського голови

Для АТОшників у Соледарі міська влада влаштувала свято

У Соледарі військовослужбовці української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України, передає прес-центр штабу АТО.
Громада міста та військовослужбовці зібралися у міському клубі. Із привітальним словом перед присутніми виступили міський голова Юрій Товстокоренко, керівник української сторони СЦКК генерал-майор Борис Кременецький.
Вони привітали городян та військовослужбовців із Днем Незалежності України і вручили з нагоди свята Грамоти найкращим представникам соледарської громади та Збройних Сил України.
По завершенню урочистої частини всі присутні змогли насолодитися концертною програмою, яку підготували місцеві художні колективи та артисти.