Допомогти ветеранам війни. Гурт «Крихітка» випустив кліп на пісню «Ланцюг»
Команда організаторів мала не меті показати, як ветерани війни долають проблеми, реабілітуються та знаходять шляхи для повноцінного життя
Гурт «Крихітка» спільно з командою фонду «Повернись живим» випустили новий кліп. Небайдужі люди хотіли привернути увагу до проблем реабілітації ветеранів через спорт. Відео має кадри з відбору до національної збірної України в Invictus Games («Ігри Нескорених»).
Лідерка гурту Олександра Кольцова розповіла, що ця композиція створена ще до початку агресивних дій Росії на території нашої держави. Співачка хотіла відобразити власну історію, але після 24 лютого 2022 вона набула глобальніших сенсів.
«Пісня написана до повномасштабної війни, і до 2022 року вона звучала як моя особиста історія: ти тримаєшся за людину, інколи надто сильно, так, що світ втрачає сенс, коли її не стає. Сьогодні ми всі тримаємось одне за одного, тримаємо одне одного, Україна – це один великий ланцюг: військові, цивільні, рідні. І ми всі виявились міцнішими, ніж ми думали. І люди, яких ми бачимо у відео, є вражаючим прикладом роботи над собою, коли дух перетворює тіло на продовження своєї волі», – уточнила Олександра Кольцова.
У фонді «Повернись живим» підкреслили, що люди, які пройшли усі жахіття війни та поступово повертаються до мирного життя, дуже потребують фізичної та психологічної реабілітації. За словами учасників фонду, наразі нараховується близько двох мільйонів ветеранів, які пройшли російсько-українську війну.
Керівник ветеранського відділу «Повернись живим» Тарас Ковалик повідомив, що адаптивні види спорту є можливістю продовжувати активне повноцінне життя в умовах, коли тіло має значні обмеження після поранення чи захворювання. «Вони дозволяють нашим захисникам і захисницям відновити віру в себе. Тож фонд започаткував проєкт «Підтримай нескорених», аби зібрати кошти на реабілітацію ветеранів через спорт і забезпечення національної збірної України в Invictus Games», – підкреслив співробітник Фонду.
Відомо, що всі зібрані кошти спрямують на програму спортивної реабілітації захисників та захисниць, які отримали поранення та травми під час бойових дій. Восени ці люди представлять нашу країну та військо на міжнародних змаганнях з адаптивних видів спорту у Дюссельдорфі.