Чемпіонат світу з футболу. Данія мінімально переграла Перу (відео)

Фото взяте з twitter.com

Усе вирішив один точний удар

У групі C Чемпіонату світу 2018 року з футболу відбувся другий поєдинок. Після перемоги Франції над Австралією, свою звитягу над Перу здобула Данія.

Як і очікувалося, гра вийшла рівною. А вирішальним став один єдиний гол, забитий у другому таймі.

У першій половині зустрічі збірна Перу отримала право на 11-метровий удар. Знову, до речі, арбітр звернувся до відео асистента рефері. І тільки після цього призначив пенальті у ворота Данії.

Однак, Крістіан Куева, який і заробив цей удар, пробив над воротами.

А на 59-й хвилині Юссуф Поульсен забив переможний для своєї команди гол, і Данія виграла 1:0.