Дівоча збірна України (U-18) з хокею на траві здобула срібло чемпіонату Європи

Фото ФХТУ

У фіналі українки у серії булітів поступилися Швейцарії

У Коньї (Туреччина) завершився чемпіонат Європи III з хокею на траві серед дівчат до 18-ти років.

18 липня збірна України грала проти збірної Хорватії, інформує офіційний сайт Федерації хокею на траві України.

Перемога далася непросто українській команді. Тільки у третьому періоді дівчатам вдалося відкрити рахунок – на 38-й хвилині відзначилася Аліна Сапіч. Через три хвилини другий гол забила Анастасія Воєвода, потім – Ганна Танченко та знову Анастасія Воєвода.

На 53-й хвилині хорватки відіграли один м'яч, а за дві хвилини до кінця Ілона Регіна поставила крапку в цьому матчі - 5:1.

Після цієї перемоги українська команда посіла одне з перших двох місць у групі.

У п’ятницю, 20 липня, у фінальному матчі зустрілися збірні України та Швейцарії, які вже грали на груповому етапі. Тоді сильнішого виявити не вдалося – 0:0.

Як і цього разу, принаймні, в основний час. На гол Софі Штомпс на 36-й хвилині українські дівчата зуміли відповісти на 40-й – відзначилася Катерина Роденко. Більше голів команди не забивали – 1:1.

А у серії післяматчевих булітів влучнішими виявилися суперниці – 1:3.

Отож, українки повертаються додому зі сріблом.