«Хімік» з боєм обіграв «Політехнік» у матчі чемпіонату України з баскетболу

Фото взяте з ФБУ

Команда Віталія Степановського на рідному паркеті перемогла непоступливий «Політехнік»

Харків'яни, відчувши смак перемог в минулій грі в Одесі, були близькими і до чергової звитяги, проте господарі все ж не дали супернику наздогнати себе в останній 10-хвилинці та переломити хід гри.

Друга половина гри також розпочалася з ривку южненців: американці Едвін та Джонс виконали результативні атаки та збільшили відрив своєї команди до 15 балів, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

«Політехнік» намагався відігратися за рахунок влучних дальніх, проте у команди Володимира Коваля у цій чверті мало що виходило на паркеті.

У підсумку третя 10-хвилинка була програна харків’янами з різницею в 12 балів.

Проте, на останню чверть гості все ж знайшли сили. Харків’яни швидко скоротили різницю з -20 до -6 та змусили Віталія Степановського перебудовувати гру власної команди на останні декілька хвилин.

Але все ж до яскравої розв’язки не останніх секундах не дійшло: южненці таки втримали свою перевагу та не дали суперникам наблизитися у рахунку впритул. 94:82 – перемога «Хіміка».

«Хімік» – «Політехнік» – 94:82 (18:19, 29:17, 28:20, 19:26)