Хокеїсти «Донбасу» розпочали другий раунд Континентального кубку з двох перемог поспіль

Фото взяте з сайту dneprnews.com.ua

У виріщальному поєдинку «Донбас» зустрінеться з чемпіонами Латвії

З двох перемог поспіль почали хокеїсти «Донбасу» відбірковий турнір другого раунду Континентального кубка IIHF в групі С.

У суботу українська дружина обіграла ісландський «Вікінгар». Гра на ризькій льодовій арені Kurbads Ledus Halle завершилася з рахунком 6:3 (1:1, 1:1, 4:1), повідомляє офіційний сайт донецької команди.

Після двох рівних періодів зустрічі, підопічні Юліуса Шуплера зуміли здобути потрібний результат у третій 20-хвилинці.

У першій грі днем раніше донеччани перемогли чемпіонів Іспанії - команду «Чурі Урдін» - 6:2, яку сьогодні будуть екзаменувати господарі турніру з ризького «Курбадса», що вважається фаворитом відбірного турніру.

Вирішальні матчі пройдуть 21 жовтня: «Вікінгар» і «Чурі Урдін» зіграють о 14.00, а «Донбас» і «Курбадс» і розіграють путівки до третього раунду Континентального кубка о 18.00.

У третій раунд Континентального кубка вийде лише переможець групи. Матчі третього раунду відбудуться 15-18 листопада у Ліоні (Франція) і Белфасті (Великобританія).