Колишній тренер «Динамо» вважає, що команді треба зробити ставку на молодих футболістів

Йожеф Сабо

Йожеф Сабо розповів, що робити з легіонерами та старшими гравцями

Експерт телепередачі «Тур ONLINE» Йожеф Сабо вважає, що «Динамо» може справлятись із суперниками і без досвідчених гравців.

Про це сам фахівець, який свого часу був головним тренером київського клубу, розповів в ефірі телеканалу «Футбол 1».

Нагадаємо, гра «Маріуполь» – «Динамо» завершилась із рахунком 2:3 на користь гостей.

«Матч вийшов дуже хорошим, мені сподобалася гра. Обидві команди не стали грати від захисту. Всі йшли в атаку, і всі разом оборонялися, кількість забитих м'ячів про це говорить. Ще були моменти, коли не вдавалося забити. Мої вітання Динамо», – резюмував Сабо.

Йожеф також вважає, що кияни можуть впоратися із суперником і без досвідчених футболістів.

«У складі киян є молоді футболісти, які тільки входять у команду. Легіонери і старші футболісти, мабуть, не потрібні «Динамо», - зауважив він.

«По грі «Маріуполь» чудово виглядав у першому таймі, але що сталося з командою у другому таймі? «Маріуполь» просто пропав на початку другого тайму, і за цей час кияни забили три м'ячі», - підсумував він.

Нагадаємо, під час сутичок на матчі у Маріупоі постраждали дев'ятеро поліцейських.