Кубок України з баскетболу (жінки). «Чайка» зробила крок до півфіналу, «Львів» – до чвертьфіналу

Матч-відповідь у цій парі відбудеться вже у Новому році.

26 грудня у Кубку України серед жіночих команд було зіграно два матчі

В Івано-Франківську на стадії 1/8 фіналу у першому матчі зустрілися «Франківськ-2» і «Львів».

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Команда Суперліги хоч і грала у гостях без проблем підтвердила репутацію вищої за рангом.

Підопічні Ірини Кленіної перемогли більш ніж переконливо – 102:47. Що й казати, якщо третя чверть закінчилася з рахунком 33:2 на їхню користь.

Перевагу у 55 очок розтринькати у матчі-відповіді нереально. Аби формально оформити вихід до чвертьфіналу львів’янкам просто треба вийти на гру, і зіграти. А матч-відповідь відбудеться вже 27 грудня там само в Івано-Франківську.

Найрезультативнішою у матчі стала Христина Філевич, вона і дабл-дабл оформила: 28 очок+10 підбирань. Найкраща у господарок Дарина Завертайло набрала 14 очок.

Тим часом «Чайка» зробила впевнений крок до фіналу чотирьох. Підопічні Срджана Радуловича перемогли у гостях «Рівне-ОШВСМ» 78:64. Гості провели ударну першу чверть і не скинули обертів аж до перерви. Їхня перевага після першої половини становила 23 очка – 50:27.

«Морячки» у другій половині стримували атакувальний натиск господарок і перемогли з цілком комфортною перевагою у 14 пунктів перед домашнім матчем-відповіддю 78:64.

Лідер «Чайки» Олександра Радулович набрала 30 очок, оформивши при цьому дабл-дабл (30 очок+17 підбирань). В активі найрезультативнішої серед господарок Тетяни Гаврильчик – 24 очка.