Молодіжна збірна України з футболу програла у товариському матчі Польщі

Тренер молодіжної збірної України Олександр Петраков
Фото Павда Кубанова

Підопічні Олександра Петракова з мінімальним рахунком поступилися польським одноліткам у товариському матчі

Юнацька збірна України (футболісти не старші 1999 року народження) завершила перший етап підготовки до чемпіонату світу, який проходитиме із 23 травня по 15 червня 2019 року у Польщі.

Після того, як «синьо-жовті» виграли у молодіжної збірної Азербайджану, вони зіграли на виїзді з майбутніми господарями турніру – поляками, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

У поєдинку, який відбувся у місті Бельсько-Бяла, рахунок відкрили поляки. На 19-й хвилині точним ударом відзначився Стечік. Утім, за дев'ять хвилин Попов відновив рівновагу у рахунку.

Однак останнє слово все одно залишилося за господарями, точніше за Веремієнком, який відзначився голом у свої ворота. 1:2.