«Мотор» уникнув другої поразки в гандбольній Лізі чемпіонів

Зазначимо, що «Мотор» потрапив в перекладину на останній секунді матч

Запорізький «Мотор» в поєдинку четвертого туру групового турніру Ліги чемпіонів на своєму майданчику сенсаційно втратив очки з македонським «Металургом», зігравши в нічию з рахунком 28:28 (12:18).

Підопічні Патрика Ромбела провалили старт матчу, в результаті чого пішли на перерву програючи з різницею в шість м'ячів.

У другому таймі українці скорочували це відставання, зумівши відновити статус на 29-тій хвилині гри. Решта 60 секунд команда Ліно Черварара просто тримала м'яч і тягнула час, втративши його лише за 7 секунд до фінальної сирени.

«Мотор» провів тайм-аут, після якого організував швидку атаку, вінцем чого став потужний удар Бориса Пухівського по центру, але м'яч потрапив у поперечину. Відразу після цього моменту зустріч завершилася.

Як підсумок - після 4 турів у запорожців в активі 2 перемоги (над «Чеховськими ведмедями» і «Спортингом»), 1 поразка (від «Монпельє») і тепер 1 нічия.