Підсумковий турнір WTA 2017. Возняцькі стала першою фіналісткою турніру

Каролін Возняцкі вдруге побореться за титул на Підсумковому турнірі

Шоста ракетка світу датчанка Каролін Возняцькі зіграє у фіналі Підсумкового турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Сінгапурі.

У напруженому матчі 1/2 фіналу Возняцькі у суботу, 28 жовтня за 1 годину 59 хвилин завдала поразки третьому номеру світової класифікації Кароліні Плішковій з Чехії - 7:6 (11:9), 6:3.

З рахунком 3: 5 програвала датчанка в першому сеті, після чого зрівняла рахунок, відігравши три сетбола, і перевела гру на тай-брейк. Возняцкі знадобилося шість спроб, щоб завершити сет, до цього ще тричі пішовши від сетболів.

Після обміну брейками на початку другого сету, Возняцкі ще раз взяла подачу суперниці і повела 3:1. Плішкова зрівняла рахунок, але потім наступні три гейми залишилися за шостою сіяною.

У вирішальному протистоянні Підсумкового турніру WTA Возняцькі 29 жовтня зустрінеться з переможницею іншого півфіналу за участю американки Вінус Вільямс (5) та француженки Каролін Гарсії (8).

Нагадаємо, що українка Еліна Світоліна вибула з цього турніру на стадії групових змагань.