Прем'єр-ліга. 7-й тур. Результати дня

Відбулися два матчі 7-го туру української Прем'єр-ліги

Донецький «Олімпік» і львівські «Карпати» в матчі 7-го туру розіграшу Прем’єр-ліги зіграли внічию – 0:0.

Обидві команди до самого кінця демонстрували бажання перемогти, проте, ні донеччанам, ні львів'янам забити бодай один м'яч на двох так і не вдалося.

Тим часом, сьомий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги розпочався у суботу, 26 серпня, гостьовою перемогою кропивницької «Зірки» над кам'янською «Сталлю» – 1:0. Вирішальний м'яч на київському стадіоні «Оболонь» забив форвард кропивничан Максим Прядун (35-та хвилина). Крім того, на 86-й хвилині хавбек «Зірки» Ігор Загальський не реалізував пенальті.

У неділю програму 7-го туру завершать матчі рівненського «Вереса» та донецького «Шахтаря», які зіграють на «Арені Львів», «Маріуполя» і київського «Динамо» (17.00), луганської «Зорі» та одеського «Чорноморця» (19.30), «Олександрії» і полтавської «Ворскли» (19.30).