Український плавець завоював два "золота" на престижному турнірі в Монте-Карло і встановив рекорд України

Наш співвітчизник вдало виступив на першому етапі престижної серії «Маре Нострум»

Український плавець Андрій Говоров завоював дві золоті медалі на першому етапі престижної серії «Маре Нострум» в Монте-Карло. Обидва рази наш співвітчизник перемагав з рекордом.

На дистанції 50 метрів батерфляєм Андрій показав час 23.17 і встановив найкращий результат в історії змагань. 50-метрівку вільним стилем українець подолав за 21.62, встановивши новий рекорд України.

Нагадаємо, що Андрій Говоров є чинним чемпіоном Європи на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Наступний етап серії «Маре Нострум» пройде у французькому Кані-ан-Руссийон з 8 по 9 червня.