«Шахтар» нарешті здобув першу перемогу у Юнацькій лізі УЄФА

Фото ФК «Шахтар»

Сталося це у п'ятому турі групового етапу у матчі з «Наполі»

Донецький «Шахтар» U-19 ще залишає собі шанси продовжити боротьбу у Юнацькій лізі УЄФА з футболу сезону-2017/18.

Щоб зберегти шанси на вихід в плей-офф, в Італії «гірникам» необхідна була лише перемога, інформує офіційний сайт клубу.

Перший тайм не ряснів гольовими моментами, обидва суперники дорожили результатом і максимально уважно й обережно грали у кожному епізоді. При цьому «Шахтар» повністю вів гру, а на 40-й хвилині Дмитро Павлиш з лівого флангу віддав чудову передачу у воротарський, а Олексій Кащук у дотик переправив м'яч у сітку.

Кирило Меліченко подвоїв рахунок, вигравши боротьбу на правому фланзі, увірвавшись у штрафну та пробивши голкіпера «Наполі».

Правда, комфортну перевагу протрималося недовго. У фінальні десять хвилин «адзуррі» влаштували справжній штурм, але підопічні Сергія Шищенка перемогу не віддали - 2:1.

Заключний матч групового етапу Юнацької ліги УЄФА «гірники» проведуть 6 грудня на своєму полі з «Манчестер Сіті».