«Шахтар» переміг «Олександрією»

Голи Дентіньо та Факундо Феррейри дозволили «гірникам» здобути дванадцяту перемогу в сезоні.

Донецький «Шахтар» переміг «Олександрію» у виїзному матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 2:1. Обидва голи «гірники» забили у першому таймі. На 12-й хвилині Дентіньо скористався передачею Бернарда і ударом з меж штрафного майданчика відкрив рахунок у матчі.

На 39-й хвилині «гірники» подвоїли перевагу - Ісмаїлі з лицьової лінії віддав пас під удар на Факундо Феррейру, а аргентинець з близької відстані вразив ворота суперника.

На початку другого тайму «Олександрія» відіграла один гол після того, як Роман Яремчук скористався грубою помилкою Даріо Срни, вийшов один на один з Андрієм П'ятовим і легко його переграв.