Суперліга з баскетболу. «Київ-Баскет» вивів перемогу з Дніпра

Кияни завдали дніпрянам чергової поразки

«Дніпро» поступився вдома у боротьбі «Київ-Баскету» у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги.

Рахунок зустрічі – 86:93, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

У четвертій чверті господарі вирівняли становище. Триочковий Закурдаєва знову вивів «Дніпро» вперед, вперше із середини першої чверті. Кияни взяли тайм-аут та організували ривок 7:0.

«Дніпро» після свого тайм-ауту не зумів відповісти рівнозначно. Господарі до останнього боролися, та сил остаточно дотиснути киян забракло. Натомість гості довели зустріч до виїзної перемоги.

За відсутності Мішули роль беззаперечного лідера взяв на себе Тимофеєнко. Він до останнього допомагав команді зберігати шанси на перемогу, забезпечивши майже половину загальнокомандних очок.

У гостей вирішальний внесок в переможний результат зробили американці Мангано та Крік. На двох вони набрали 46 очок.

У наступному поєдинку «Дніпро» 28 жовтня грає вдома проти «Черкаських Мавп». «Київ-Баскет» також наступний поєдинок зіграє проти чинних чемпіонів, але вже 3 листопада і на майданчику «Мавп».